Kardeşler Parke & Yapı Market

Çorlu Parke 22 yıla uzanan engin sektör deneyimimizle, kaliteden taviz vermeden üretim yaparak ve Kaliteyi uygun fiyata sunarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kardeşler Parke Olarak Önceliğimiz müşteri odaklı hizmet sunmaktadır. Parke Satış ve Montajı, Yapı Malzemleri ve Boya Çeşitleri ile hizmet verdiğimiz bu alanda ürün çeşitliliğimiz, Kalitemiz ve Uygun Fiyatlarımız ile Hizmetinizdeyiz.

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde teknolojiyi yakından takip ederek, kalite ve hizmet standartlarımızı her geçen gün daha yukarılara çıkarmaktayız.

Kardeşler Parke Olarak kendimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Bizi biz Yapan Tüm Müşterilerimize Sonsuz Teşekkürlerimizle...

Kardeşler Parke & Yapi Market

Vizyonumuz

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.Sürekli gelişim ilkesinden taviz vermemek. Bünyemizdeki Nitelikli İş gücünü Arttırarak zamanında teslimat ve Müşterilerimizin beklentilerinin Üstünde Hizmet Vermek.


Misyonumuz

22 yıla uzanan engin sektör deneyimimizle, kaliteden taviz vermeden üretim yapmarak, Kaliteyi uygun fiyata müşterilerimize sunmak ve % 100 müşteri memnuniyeti.

%100 Müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda sektörümüzde lider firma olmak.Müşterilerimizin isteklerine zamanında cevap vermek ve sektörümüzdeki gelişimlere ayak uydurmak.

Kalite Politkamız

Hızla gelişen teknoloji ile yarışmak ve bu yarışta müşteri güvenini kazanmak, sürekliliği sağlamak. İSO 9001 Kalite Yönetim sistemi Şartlarını karşılayarak, kalitemizi hergün daha da yukarı seviyelere çıkartmak.

Değerlerimiz Ahlaklı, Dürüst ve Güvenilir bir hizmet anlayışı.